2421/​741

Jørn Utzon (f. København 1918, d. Helsingør 2008)

“Opera”. Pendel med lameller af hvidlakeret metal, indvendigt mærket Jørn Utzon. Udført hos Lightyear. H. 29. B. 40.

Almindelig brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1028125 1.500 DKK
Levering

Levering i USA fra 1.250 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.