2420/​956

Skandinavisk design

Et par bordlamper af messing med justérbare skærme. 1950'erne. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

7.500 DKK

24 bud

Tidspunkt Byder Bud
1037514 (Autobud) 7.500 DKK
859022 7.000 DKK
1037514 (Autobud) 6.500 DKK
859022 6.000 DKK
1037514 (Autobud) 5.500 DKK
859022 5.000 DKK
1037514 4.400 DKK
859022 4.200 DKK
853301 (Autobud) 4.000 DKK
859022 3.800 DKK
853301 (Autobud) 3.600 DKK
1051660 3.400 DKK
853301 (Autobud) 3.200 DKK
998593 3.000 DKK
853301 (Autobud) 2.900 DKK
998593 2.800 DKK
853301 (Autobud) 2.700 DKK
1051660 2.600 DKK
853301 (Autobud) 2.500 DKK
1051660 2.400 DKK
853301 (Autobud) 2.300 DKK
1051660 2.200 DKK
853301 2.100 DKK
1051660 2.000 DKK