2420/​583

Erik Clausen (f. København 1942)

Komposition. Sign. Clausen 2019. Akvarel på papir. Bladstørrelse 68×49.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Bemærkninger

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

27 bud

Tidspunkt Byder Bud
893364 4.000 DKK
818964 3.800 DKK
1109801 3.600 DKK
818964 3.400 DKK
1109801 3.200 DKK
818964 (Autobud) 3.000 DKK
1109801 2.900 DKK
818964 (Autobud) 2.800 DKK
1109801 2.700 DKK
818964 (Autobud) 2.600 DKK
1109801 2.500 DKK
818964 (Autobud) 2.400 DKK
1109801 2.300 DKK
818964 2.200 DKK
1109801 2.100 DKK
818964 (Autobud) 2.000 DKK
1109801 2.000 DKK
818964 (Autobud) 1.950 DKK
1109801 1.900 DKK
818964 (Autobud) 1.850 DKK
1136288 1.800 DKK
818964 (Autobud) 1.750 DKK
1136288 1.700 DKK
818964 (Autobud) 1.650 DKK
1136288 1.600 DKK
818964 1.550 DKK
1136288 1.500 DKK