2420/958
Dansk design
Standerlampe af teak på trepasfod, monteret med plisseret skærm. 1960'erne. H. 181.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt