2420/88
Ubekendt maler, 18. årh.
Sydlandsk parti med folkeliv. Usigneret. Olie på lærred monteret på plade. Oval. 42×50.
Behov for rensning. Retoucheringer. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt