2420/79
Fransk maler, 18. årh.
Portræt af en herre iført rustning. Usigneret. Olie på lærred. 73×62. Oval.
Krakeleringer. Reparationer og retoucheringer. Behov for rensning og opstramning.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
14 bud
858372 | ||
842519 (Autobud) | ||
858372 | ||
842519 | ||
998214 | ||
842519 (Autobud) | ||
998214 | ||
842519 | ||
998214 | ||
842519 | ||
808896 (Autobud) | ||
882182 | ||
808896 | ||
998214 |